Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Жителька області скаржиться на некомпетентність лікарів

За словами мешканки міста Корець Тетяни Зубкової, її маму з високим тиском відправили вночі додому, бо та не уклала договір із сімейним лікарем. Про це жінка ось як повідомила на своїй фейсбук-сторінці:

 «Крик душі! Шановні корчани! Хочу з вами поділитися не дуже приємною ситуацією, яка сталася в моїй сім'ї! Мова йде про нашу корецьку лікарню та «особливого лікаря» Притулюк Ірину Ярославівну, яка відправила мою маму посеред ночі додому в хатніх тапочках з тиском 200 на 100!

Послухала серце і сказала: «У Вас все добре, будьте, жіночко, вільні!». Оскільки моя мама не уклала декларацію з сімейним лікарем, то її там ще й не захотіли прийняти, бо, мовляв, лікарня закрита на карантин! Вчора до нас швидка приїхала орієнтовно десь о 19:30, тиск у мами був 220 на 120! Лікарі збили до 200 на 90 і сказали, якщо до 21:30 не буде спадати – викликайте швидку і з речами до лікарні! Ми чекали, шо, можливо, все таки спаде…

На годиннику 23:00, я викликаю повторно швидку, бо тиск просто зашкалював (200 на 100). Медпрацівники забрали маму до лікарні. О 00:19 мені дзвінок: «Ваша мама йде додому, бо лікарня закрита на карантин». Я запитую у медсестри, яка мені зателефонувала: «Як додому? Пішки?». А у відповідь чую: «То прийдіть по неї». Я відповідаю, що зараз дома сама з 1,5-місячною дитиною, якої нема на кого лишити… На це мені медсестра знову відповідає: «То викликайте таксі»…

Але яке таксі може бути у нас серед ночі?

Я не розумію, як можна відправити людину старшого віку додому з таким тиском та ще й посеред ночі! То, що ж виходить – зараз, крім коронавірусу, нічого не лікують?».

Вже у понеділок її маму з дому швидка допомога винесла на каталці та з крапельницею. Сама ж пані Тетяна обурюється й досі:

«Адже завтра на місці моєї мами може опинитися інша людина. І ситуація знову повторюватиметься…».

Цей випадок прокоментував головний лікар Корецької ЦРЛ Володивир Сухий, який категорично не погоджується зі словами жінки:

«Пані Тетяна Зубкова не права. Її мама вже декілька років має гіпертонічну хворобу. Жінка відмовляється пити пігулки, аргументуючи це тим, що у неї немає грошей. А із сімейним лікарем вона дійсно не підписала декларацію. У той день, коли місцева мешканка звернулася до нас, ми її маму проконсультували і, у зв’язку з тим, що ситуація в Україні нині дійсно тяжка, рекомендували піти додому. Жінка вдома побула день і знову прийшла до нас в лікарню. Вона переночувала в приміщенні лікарні, зранку наші лікарі знову її оглянули, і після цього пацієнтка пішла додому.

А в кого зараз немає проблем із тиском?! Я сьогодні теж по сто дзвінків у день отримую. Ви думаєте, що у мене тиск нормальний? Але життя таке… Наразі, якщо люди звертаються до нас із гострими патологіями або ж потребують негайного лікування (після ДТП, вагітні тощо) – ми їх лікуємо, навіть операції робимо в умовах карантину. Тобто наші медпрацівники в нинішніх умовах виконують свою роботу».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: