Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Зелена" архітектура Рівненщини

Ось такі чудові краєвиди можна побачити чи не біля кожного лісництва Державного підприємства «Клесівський лісгосп», що у Сарненському районі на Рівненщині. Особливо око тішить територія біля Клесівського лісництва, де знаний майстер у цій справі, на жаль, нині уже покійний Олексій Ворон,створив красу – сформував з дерев форми різних тварин. Тож сюди часто заїздять молодята, щоб зробити фото сесії. У клесівців перейняли досвід у веденні зеленої архітектури й інші лісгоспи області.


Але це не основне в роботі клесівських лісівників. Для них головне – плекати ліс і вберегти його від пожеж, самовільних рубок. Для наступних поколінь. Адже під опікою клесівських лісівників 55 тисяч гектарів лісів, всі вони охоплені відеоспостереженням. Нагляд ведеться по всій території з центрального пульту.


Директор ДП «Клесівський лісгосп» Михайло Ониськевич розповів, що цього року його колектив посадив 320 гектарів нового лісу, він нормально прийнявся, немає всихання. Загалом, каже керівник, розрахункова лісосіка є на 10 років, що свідчить про невиснажливе ведення лісового господарства. А це означає, що на наступне десятиліття буде лісівникам стабільна робота  ( держлісгоп дає її 450 місцевим мешканцям), можливість сплачувати податки.

Директор ДП «Клесівський лісгосп» Михайло Ониськевич


- За вісім місяців наш держлісгосп сплатив майже 27 мільйонів гривень податків до бюджетів усіх рівнів і майже 8 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, - оперує цифрами Михайло Ониськевич.

До речі, у лісгоспі є свої розсадники, де вирощується посадковий матеріал для власних потреб, займається підприємство і деревообробкою. Одне слово, ДП «Клесівський лісгосп» працює для наступних поколінь,

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: