Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Завтра відбудеться презентація масштабного міжрегіонального культурно-туристичного проєкту «Via Regia Ukraine», Рівненщина приймає участь

Завтра, 27 жовтня о 12.00 у Рівненській ОДА відбудеться презентація масштабного  міжрегіонального культурно-туристичного проєкту «Via Regia Ukraine».

Ініціативою передбачено розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia, який пролягає територією України через міста: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ.

Спікери:

- заступник голови ОДА Сергій Гемберг;

- директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонід Кічатий;

- проєктний менеджер проєкту Микола Мандзюк;

- PR-менеджер проєкту Андрій Герасимчук.

Під час презентації відбудеться пряме включення із містами-учасниками.

Місце проведення - к.601.

Буде проводитися онлайн трансляція заходу на офіційному ютуб-каналі проекту https://www.youtube.com/c/ViaRegiaUkraine/

Довідка

Ініціативу реалізовують за підтримки УКФ та Асоціації культурно-мистецьких центрів, а також за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА у співпраці з європейськими партнерами – Європейським культурно-інформаційним центром в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина).

В рамках проєкту було проведено експедицію, під час якої відзнято більше 120 культурних об’єктів та пам’яток архітектури 5 областей України (Київська, Житомирська, Рівненська, Волинська, Львівська). Фото та відеоматеріали стануть основою для наповнення сайту, який буде доступний на 3-х мовах.

Окрім того, в рамках української частини найбільшого фотоконкурсу у світі «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) представлено окрему номінацію «Via Regia Ukraine». Світлини, зроблені під час експедиції посприяють гідному представленню культурної спадщини Рівненщини та ще 4-х областей у конкурсі.

Наразі, команда проєкту «Via Regia Ukraine» вже завершила робота над створенням 12 промороликів, які можна переглянути на офіційному ютуб-каналі проекту за цим посиланням https://www.youtube.com/c/ViaRegiaUkraine/

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: