Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Завтра у Острозі працюватиме Мобільний сервісний центр МВС

В останній день жовтня мобільний сервісний центр МВС приїде до жителів Острога.

31 жовтня до Острога завітає мобільний сервісний центр МВС. Тож містяни, які мали намір перереєструвати своїх «залізних коней» чи змінити старе посвідчення водія на нове, але з певних причин  відкладали поїздку до територіального сервісного центру  МВС, матимуть змогу  вже завтра скористатися послугами сервісу «на колесах»  у своєму населеному пункті. 

Зазначимо,  що окрім заміни посвідчення водія та реєстрації/перереєстрації транспортного засобу,  жителі Острога та навколишніх сіл матимуть змогу  подати запит на отримання довідки про відсутність судимостей,  а також отримати консультацію від фахівців сервісних центрів МВС.

Розпочне свою роботу мобільний сервісний центр МВС  в м. Острог в 11 ранку  на вулиці Незалежності, 89 неподалік поліції. 

Скористатися пересувним сервісом просто: громадяни інформують органи місцевого самоврядування про необхідність отримання послуг, на підставі чого формуються відповідні заявки для виїзду МСЦ МВС.

Слідкуйте за графіком виїзду  мобільного сервісного центру МВС  на нашому сайті www.riv.hsc.gov.ua/ за посиланням https://bit.ly/330D6Ob .

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: