Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Завтра Рівне проведе в останню путь Героя

Сергій Сало народився у Рівному. Навчався у 23 школі, за тим здобув фах маляра-штукатура у ПТУ №1. Служив в армії, де отримав звання сержанта.

Все життя працював за спеціальністю у Рівному та за кордоном. Але у 2018 році добровольцем у зону АТО — на схід нашої країни. Його служба походила у гарячих точках — Мар’янка, Широкіно... А коли повернувся, знову взявся за улюблену справу.

“Сергій дуже любив Україну. Він був патріотом своєї країни. Тому не міг лишитися осторонь. Хоча він був упевнений ще тоді, що на цьому все не зупиниться, що вони підуть далі. Тому потрібно бути обачними. І коли все знову почалося, вже на наступний день, 25 лютого, сам пішов у військкомат, не чекаючи ніякого виклику чи повістки,” - розповідає дружина нашого Героя Світлана.

Кілька перших місяців Сергій служив у Рівному, за тим його перевели на Волинь, а вже звідти у зону безпосередніх бойових дій.

“Він був небагатослівним. Я намагалася розпитати, де він саме, але часто чула лише, що цього не можна казати. Першого серпня Сергій зателефонував, сказав, що в лікарні. Він був поранений, але, на щастя, досить легко. Через два тижні, коли виписався, відразу повернувся до своїх хлопців,” - продовжує Світлана.

Надзвичайно добрий, але сильний по духу. Він умів пробачати, не тримав на людей зла. Понад усе любив свою сім’ю — дружину та двох діток — 19-річного сина, який навчається в Національній академії внутрішніх справ, та 13-річну донечку. Саме вона була для нього всім — від народження і далі, звикла до його рук...

Сергій служив під Бахмутом, а потім його підрозділ перевели на Харківщину.

“Він попереджав, коли йшли на позиції, що зв’язку може не бути кілька днів. Востаннє ми говорили 21 грудня. Голос був якийсь інший, і відповідав коротко, але не признавався, що з ним щось не так. Домовились, що поговоримо іншим разом... Але більше на зв’язок Сергій вже не вийшов. Лише 27 грудня пролунав дзвінок з військкомату, і я відразу усе зрозуміла...” - продовжує дружина нашого захисника.

Серце 44-річного сержанта Сергія Сала зупинилося 22 грудня у Куп’янському районі Харківщини...

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 30 грудня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”...

Рівненська міська рада


 

#Герої не вмирають! 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: