Завідувачка дитсадка на Рівненщині, що звільняла виховательку за фото в купальнику, хоче повернути посаду
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Завідувачка дитсадка на Рівненщині, що звільняла виховательку за фото в купальнику, хоче повернути посаду

Скандальна завідувачка дитсадка у селі Бугаївка на Рівненщині Лариса Музика, яка прославилась через звільнення виховательки через фото в купальнику, наразі судиться за поновлення на посаді, а також виплату компенсації за вимушений прогул. 

Нагадаємо, Лариса Музика двічі звільняла виховательку Віту Черешньовську за "аморальне" фото у купальнику. Першу зі справ про звільнення вихователька виграла у Верховному суді. 

Тим часом сама директорка дитсадка "Дивосвіт" наприкінці січня 2019 року була звільнена з посади через процедуру переведення працівників, бо заклад змінив свого власника. Назад на роботу у дитсадок її не прийняли, бо вона нібито надто пізно подала документи. У сільраді взяли іншу директорку. А вчинок Лариси Музики вважають недбальством. Однак, колишня завідувачка ДНЗ звернулась до Бродівського райсуду. Суд задовольнив її позов частково: вирішив поновити Ларису Музику на посаді завідувачки дитсадка та виплатити їй компенсацію за вимушений прогул 71 тисячу гривень, повідомляє Суспільне

- Лариса Василівна Музика рішенням суду поновлена на роботі шляхом зобов’язання Бугаївської сільської ради укласти трудовий договір на посаду завідувача Бугавського закладу дошкільної освіти. Рішення прийняте до негайного виконання, – каже адвокат Лариси Музики Олег Бернацський. 

Він каже, що Лариса Музика мала б бути поновлена Бугаївською сільрадою, і вже б працювати, незалежно від рішення апеляції. 

У сільській раді говорять, що сплачувати компенсацію у 71 тисячу гривень Музиці не збираються: Музика особисто писала заяву і знала, коли саме потрібно було подати заяву на прийом на роботу. Вона прийшла до сільської ради через два тижні після визначеного часу подачі заяв і де була так довго – не пояснила. За той час ми вже взяли іншу людину на цю посаду, – пояснив сільський голова Бугаївки Валентин Креселюк. 

За словами адвоката сільради Віктора Сачука, на рішення суду щодо поновлення Музики вже подана апеляційна скарга. 

- Суд недоречно сформулював своє рішення і не роз’яснив відповідачу, як саме реалізувати судове рішення. Там сказано, що Музику потрібно поновити. Але це технічно неможливо – сільська рада не вправі скасовувати рішення відділу освіти, яке було роботодавцем Лариси Музики перед тим, – каже адвокат сільської ради Віктор Сачук.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: