Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Затримано автомобіль із краденим дубом?

Повідомлення про крадіжки деревини, на превеликий жаль, почастішали.  Сьогодні, схоже, знову стався такий прикрий випадок. Цього разу - на Костопільщині.  Документи, щоправда, на деревину були, але вказана у них лісопродукція не співпадала з тим, що було навантажено.

  В 11 годині  працівниками Костопільського відділення поліції спільно з працівниками лісової охорони ДП «Костопільський лісгосп» було зупинено вантажний автомобіль ЗІЛ 130, який перевозив лісопродукцію породи дуб.

Під час перевірки документів, як повідомляє ДП "Костопільське лісове господарство", виявлено, що лісопродукція навантажена на автомобіль відрізняється від тої, яка вказана в супровідних документах. Даний автомобіль відправлено на штрафмайданчик. Проводяться слідчо-оперативні дії.

Вчора, нагадаємо,  під час спільного рейду лісової охорони ДП «Березнівський лісгосп» та правоохоронних органів проведено перевірку діяльності підприємств по переробці деревини на території Балашівської сільської ради. В результаті було виявлено та вилучено близько 30 м.куб деревини породи сосна. Лісопродукція не мала відповідного маркування, відсутні електронні бирки. Працівниками поліції проводиться розслідування щодо походження деревини.


Також у ніч із 22 на 23 січня 2020 року мобільною групою лісової охорони та поліції була виявлена незаконна порубка в Малинському лісництві. Лісопорушники затримані на місці скоєння злочину, вилучений кінний віз з деревиною. Винуватців буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: