Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір пішов у декрет

Відтепер ранок Віталія Ундіра розпочинатиметься з вивчення абетки та прогулянок на свіжому повітрі.

Іще в останній тиждень серпня перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір написав заяву на ім’я виконуючого обов’язки голови РОДА Ігоря Тимошенка з проханням надати йому відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Щоправда посадовцю для розгляду заяви знадобилось чимало часу.

На фото Віталій Ундір допомагає дитині з вивченням абетки.

Проте, відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації, робоче місце займаної посади не збережеться. Відповідно до Указу Президента України від 24 червня 2019 року № 426/2019, МУЛЯРЕНКА Олексія Віталійовича звільнено з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України, на підставі пункту 10 частини 3 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  який є спеціальним законом та не містить заборони звільнення вказаних осіб в період тимчасової непрацездатності, в період перебування у відпустці, перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення.

Дії щодо заявлення припинення таких повноважень є обов’язком вказаних посадових осіб, а не їх правом.

Тепер офіційно відомо, що Віталій Ундір перебуватиме у відпустці для догляду за дитиною. Про це зазначають журналісти сайту Рівненські новини.

Нарешті досвід Європейських країн перейняли і у Рівному. Адже там не рідким явищем є те, що саме татусі йдуть у так званий “декрет”.

##Рівненщина #дикрет #Віталій Ундір 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: