Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Заради порятунку дітей

   У відкритті взяли участь голова облдержадміністрації Василь Берташ, його заступник Світлана Сад, керівники онкодиспансеру, медичний персонал, предствники ЗМІ. Після урочистого перерізання стрічки очільник області привітав медколектив із важливою для всього краю подією. Адже це створення якісної медичної бази для населення завдяки партнерству області з фондом «Розвиток України». Починаючи з 2010 року, тут відкрито Центр променевої терапії, блок брахітерапії, диспансер підключено до телемедичної мережі, що забезпечує онкохворих сучасними технологіями діагностики та лікування.
 І ось у рамках цієї тісної співпраці з’явився блок згаданих палат. Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Григорій Максим’як, ця подія – ще один успішний крок в реалізації програми «Рак виліковний». Сьогодні Рівненський центр  променевої терапії – єдиний в Україні, де приймають на лікування онкохворих дітей. В області нині зареєстровано 187 онкохворих віком від народження до 17 років. Лише торік виявлено 31 таку дитину.
Із подарунком – репродукцією власної картини «Веселкове дерево» - приїхала на відкриття блоку палат телеведуча і художниця Анжеліка Рудницька, яка родом із Рівного. Вона побажала, аби юні краяни все частіше поверталися до нормального життя завдяки сучасній медицині. Опісля учасники події оглянули самі палати, поспілкувалися з маленькими пацієнтами та їхніми мамами. І переконалися: надія на видужання ні в кого не гасне.
• Назар Тарасюк

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: