Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Захар Сидорук із Рівного - володар посоху Захара Беркута

Вважаєте, що школа - це нудно і більшість тих, хто там працює, теж нудні люди? Педагог-організатор школи № 20 міста Рівне Захар Олександрович Сидорук - повністю заперечує це твердження. Ні, він робить це не у словесних перепалках, а власним прикладом і власними діями.

Ось, наприклад, нещодавно він переміг у конкурсі від творців фільму "Захар Беркут" і став щасливим володарем справжнього чарівного посоху Захара. 

Отож, потрібно було подивитися фільм та запам’ятати персонажа Богуна. Придумати, як він міг опинитися в Тухлі і скласти власну розповідь про минуле Богуна. А що із цього вийшло, розповідає сам Захар Сидорук: "Найкрутіший розіграш від творців фільму "Захар Беркут". 
Я став переможцем конкурсу та отримав дійсно крутий трофей - посох Захара Беркута!
Умови конкурсу: написати предісторію вигаданого спеціально для фільму персонажа Богуна. Тому, щоб написати достовірно - перечитав книгу та двічі подивився фільм. В моїй історії переплів історичні факти, сюжет книги та прив'язав до фільму". Історію, яку придумав Захар, можна прочитати на його сторінці у Фейсбук.

Окрім того, що Захар Сидорук молодий, красивий і завзятий, він ще й розумний і талановитий. А Театральний колектив Рівненської ЗОШ №20, яким керує Святослав Олександрович, постійний учасник різноманітних театральних конкурсів. Та що там учасник - як правило, театр не повертається з таких заходів без перемог. 
Цьогоріч, наприклад, учнівський театр посів І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі аматорського театру «День театру» (номінація «Юнацький театр»), який проходив у місті Київ. А із чорною комедією "Хімічний дисбаланс або жахлива історія про доктора Джекіла і містера Гайда" театр нещодавно гідно виступив у театральній імпрезі "Відкрита брама 2019" на Малій сцені Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: