Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Загинув заступник Командуючого ВМС з авіації полковник Ігор Бедзай

Ігор Бедзай - колишній командир 10-ї Морської авіаційної бригади з Новофедорівки поблизу Сак у Криму. Завдяки йому в 2014-му вдалося зберегти Морську авіацію України. Гелікоптер, у якому був Бедзай, збила ворожа ракета.

Про це пише у фейсбуці голова фонду "Повернись живим" Тарас Чмут.

"В українському небі загинув один з найкращих офіцерів Військово-морських сил — полковник Ігор Бедзай — заступник Командуючого ВМС з авіації. Більш відомий як колишній командир 10-ї Морської авіаційної бригади з Новофедорівки, поблизу Сак, Криму", - написав вір.

Чмут пише, що у 2014 році, поки всі чекали на "накази з Києва, Бедзай зорганізував особовий склад, підготував техніку, та на очах окупантів перегнав усю справну авіацію на континентальну частину України.

"Фактично завдяки лідерству Ігоря Володимировича ми зберегли Морську авіацію", - пише Чмут.

Бедзай загинув під час виконання бойового завдання. У морський гелікоптер Мі-14, в складі екіпажу якого він знаходився, влучила ракета російського винищувача.

"Сподіваюся, найближчим часом Володимир Зеленський присвоїть звання Героя України вже назавжди полковнику Ігорю Володимировичу Бедзаю. Помстимося", - додав Чмут. 

 

 

Між небом і морем. Успішна операції морських авіаторів - організовано, тихо і без зайвого пафосу… Морські авіатори провели першу успішну операцію Збройних Сил України у новітній історії, вивівши з-під носу окупаційних підрозділів російської федерації військову техніку. З того часу - часу початку окупації українського Криму, пройшло вже більше 6-ти років, проте ми маємо про це знати і розповідати своїм наступникам, адже є безпосередніми учасниками тих подій і все бачили на власні очі. З перших вуст - про один день з життя морських авіаторів розповів тоді виконуючий обов’язки командира 10 Сакської авіаційної бригади, а нині заступник командувача ВМС ЗС України з морської авіації Ігор Бедзай. Відео: Телерадіостудія МО України Бриз

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Wednesday, March 4, 2020

 

 

#Герої не вмирають! 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: