Забули про останню шану?
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Забули про останню шану?

У соціальній мережі «Фейсбук» учасник групи «Наше Сарни» Олег Пупко розмістив допис, у якому розкритикував Сарненський військкомат за байдужість до тіла полеглого бійця АТО:

«Привезли брата з АТО для поховання. Сарненський військкомат не те, щоб зустріти в дорозі, а навіть жоден представник не був присутній на похоронах. Ось така робота Сарненського військкомату».

 

Ми попросили прокоментувати дану ситуацію у Сарненському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Подаємо їхній коментар:


"Шановний пане Олеже! Ми щиро розділяємо Ваше горе та співчуваємо! Представники Сарненського ТЦК та СП тримали зв’язок весь час з військовослужбовцями, які проходили службу з Вашим братом та доставляли тіло на батьківщину. Неодноразово зв’язувались із Вами, але це не завжди вдавалось і тільки Ви знаєте чому. Коли тіло померлого було за 55 км. від дому, Вам зателефонували, щоб повідомити про це та разом із Вами зустріли близько 13.00 год. Представник територіального центру (РВК) намагався обговорити підготовку похорону на наступний день, але Ви не захотіли слухати та відповіли, що ховати будете вже сьогодні, тим самим не давши шансу допомогти в організації поховання. Ви написали, що брата привезли з АТО, але старший матрос Пупко Руслан служив у військовій частині у м. Маріуполь, де бойові дії не ведуться. Ваш брат помер природною смертю, внаслідок серцевого нападу. Прийміть наші щирі співчуття".Також у військкоматі нас повідомили, що пан Олег приходив сьогодні до них, а саме — у соціальний відділ. Близьким родичам загиблих (померлих) передбачається одноразова грошова допомога, тому його проконсультували та розповіли, які документи для цього необхідні. І він не мав ніяких притензій. Тож наразі у військкоматі здивовані його дописом у соціальній мережі. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: