Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За зловживання впливом: стало відомо за що брав гроші хабарник-поліцейський (ФОТО)

   ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ВИКРИЛА ПАТРУЛЬНОГО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЯКИЙ ПООБІЦЯВ МЕШКАНЦІ РІВНОГО ПОСПРИЯТИ У ВИРІШЕННІ ПИТАННЯ ПРО НЕПРИТЯГНЕННЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. МОЛОДШОГО ЛЕЙТЕНАНТА ПОЛІЦІЇ ЗАТРИМАЛИ НА ОДЕРЖАННІ НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ У СУМІ 2 ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ США.

   Працівниками Рівненського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ було отримано інформацію щодо протиправних дій одного зі співробітників Управління патрульної поліції. 23-рінчий співробітник у розмові з місцевою жителькою висловив пропозицію вплинути на прийняття рішення слідчим поліції про можливість уникнути кримінальної відповідальності. Ціна питання – 2 тисячі доларів США.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ військовою прокуратурою Західного регіону України було внесено відомості до ЄРДР за ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України та передано до Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.

   Відразу після одержання хабара молодшого лейтенанта поліції затримали спільними силами оперативники УДВБ НПУ, бійці КОРД ГУНП у Рівненській області, ДБР, під процесуальним керівництвом військової прокуратури, за сприяння керівництва Департаменту патрульної поліції НПУ. 

Патрульному було оголошено підозру та затримано в порядку ст.208 КПК України. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

##Рівненщина #хабар #затримали #поліцейського 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: