Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За забір та використання підземної води міська лікарня на Рівненщині сплатить майже 400 тис. грн штрафу

Державною екологічною інспекцією Поліського округу в жовтні місяці минулого року проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів  підприємства, яке увійшло до переліку забруднювачів водних об’єктів України, а саме – Комунального некомерційного підприємства «Дубровицька міська лікарня» Дубровицької міської ради, що на Рівненщині.

В ході перевірки встановлено, що з листопада місяця 2015 року КНП «Дубровицька ЦРЛ» здійснює забір та використання підземної води за відсутності дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням вимог ст. 44,48 Водного кодексу України.

За виявлені порушення відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Розмір збитків заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів Комунальним некомерційним підприємством «Дубровицька міська лікарня» Дубровицької міської ради становить 381 тис. 059 грн. На дану суму для добровільного відшкодування, підприємству виставлено  претензію.

Державна екологічна інспекція Поліського округу


 

Державна екологічна інспекція Поліського округу

#інспекція  #екологія  #надра  #штраф 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: