Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За один день в Рівненському районі виявлено п’ять правопорушень, - рибоохоронний патруль Рівненщини

22 квітня 2019 року до Рівненського рибоохоронного патруля від небайдужих громадян надійшло звернення про те, що на Басівкутському водосховищі у м. Рівне здійснюється незаконний вилов риби. Під час перевірки даної інформації патрульні затримали громадянина, на якого було складено протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП(порушення правил рибальства).

Згодом рейдова група викрила, того самого порушника, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову «Парашут».Проте, завдяки оперативності рибоохоронного патруля громадянин не встиг завдати шкоди рибному господарству. Оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для притягнення осіб до відповідальності. Знаряддя лову вилучено до рішення суду.

Того самого дня в ході рибоохоронної роботи на р. Путилівка поблизу с. Мочулки Рівненського району, було виявлено трьох порушників. Чоловіки мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – трьома сітками. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

"Дякуємо небайдужим громадянам, які вчасно повідомили про порушення правил рибальства. Сподіваємось на вашу допомогу і в подальшому. Лише спільними зусиллями ми зможемо побороти  браконьєрство  на водоймах області" - заявили в рибоохоронному патрулі Рівненщини.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (093) 263-39-32

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: