Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За два дні на Рівненщині викрито ряд порушень Правил рибальства

27 жовтня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля здійснили рейд на водоймах Зарічненського району. В результаті чого зафіксували грубе порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Інцидент стався на озері Сосно, поблизу с. Неньковичі Зарічненського району. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого колючого знаряддя лову «острогою».

Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушник не вистиг завдати шкоди рибному господарству. Заборонені знаряддя лову вилучено. На особу складено протокол про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районного суду Рівненської області для притягнення порушника до відповідальності.

28 жовтня 2020 року близько 12 години, поблизу магазина «Кошик» у смт. Рафалівка Володимирецького району, інспектори Рівненського рибоохоронного патруля, викрили громадянина, який здійснював продаж раків, загальною вагою 10 кг. При перевірці продавець не мав документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифікат якості. без будь-яких дозвільних документів на торгівлю водними безхребетними. На громадянина було складено протокол за ч.1 ст.88-1 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре попереджає, що за незаконний продаж риби і раків загрожує адміністративна відповідальність. За даний вид порушення передбачено покарання у вигляді від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої, тобто рибним торговцям загрожує від 510 до 1700 грн. штрафних санкцій.

В Управлінні Держрибагентства у Рівненській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 540 53 90. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку виготовлення,  збуту чи зберігання  заборонених знарядь лову – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Рівненський рибоохоронний патруль

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: