Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За чесні вибори

У Дубно на нього та голову обласної організації «Нашої України» народного депутата Віктора Матчука чекав переповнений зал районного Будинку культури. Відомі своїми патріотичними настроями мешканці Дубно буквально засипали «нашоукраїнця»  записками із запитаннями. Особисто пана Валентина вразив чоловік, який ледь не на колінах прочитав зі сцени власний вірш про Україну. «Для оновленої «Нашої України» головне - це довіра людей. Саме  тому ми зустрічаємося з людьми по всій Україні, а не сидимо у київських офісах або як клоуни на різноманітних ток-шоу», - поділився враженнями Валентин Наливайченко після такої зустрічі.

А вже надвечір у Рівному Наливайченко взяв участь у громадській акції «Слава Україні», яку організувала Рівненська обласна організація «Нашої України» на честь свята Покрови. Окрім святкових привітань голова політради оголосив, що «Наша Україна» розпочинає кампанію захисту чесних виборів.  Це для  партії, переконував Валентин  Наливайченко, стає фактично одним із першочергових завдань. «Ми розпочали контроль за дотриманням виборчого законодавства під час кампанії та будемо протидіяти його порушенням в судовому порядку. Наші члени дільничних виборчих комісій та спостерігачі в день голосування захищатимуть чесне проведення виборів та чесний підрахунок голосів на всій території країни», - підкреслив він. Також  Валентин Наливайченко повідомив, що з 15 жовтня працює відкрита безкоштовна телефонна  лінія «Нашої України», через яку громадяни матимуть змогу повідомляти про можливі порушення та намагання сфальсифікувати вибори.

Щодо Рівненщини, то пан Наливайченко наголосив, що «Наша Україна» висуває своїх кандидатів на посаду міського голови Дубно, до обласної ради, а також до усіх районних рад області. «На місцевому рівні від нас залежить навіть більше, ніж ми це усвідомлюємо, - підкреслив голова політради. - Тож необхідно підтримати тих кандидатів, які своїми справами довели, що заслуговують довіри, і навпаки -  усунути від влади тих, які владою зловживають».

• Ольга Дем’янчук

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: