Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

З Сарненської громади вивезли небезпечні хімічні засоби захисту рослин

На території с.Корост Сарненської міської територіальної громади протягом останніх 15-ти, а  то і більше, років зберігалися небезпечні для людей і довкілля хімічні засоби захисту рослин, які залишилися у спадок  громаді від колишніх сільськогосподарських підприємств, що функціонували на території  с.Корост.

За дорученням міського голови Руслана Серпенінова протягом листопада-грудня 2021 року проводилися організаційні та практичні заходи щодо вивезення та утилізації цих хімічних речовин. Так, у листопаді особовим складом хімічно-радіологічної лабораторії  АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області були проведені роботи щодо перетарювання цих хімічних речовин із залізобетонного контейнера в іншу посудину для подальшого вивезення. А в грудні  працівниками спеціалізованого підприємства із Житомирської області, яке має відповідні дозвільні документи на перевезення та утилізацію цих небезпечних речовин, вони були вивезені із території нашої громади, для утилізації  на  це підприємство.

Проведеними роботами ліквідували небезпеку та попередили можливу надзвичайну ситуацію, яку несли ці небезпечні хімічні речовини. 

 Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради


 

#небезпека 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: