Юні "золоті рибки" Рівненщини зможуть і далі займатися у «Школах плавання»
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Юні "золоті рибки" Рівненщини зможуть і далі займатися у «Школах плавання»

Рівненщина справедливо пишається успіхами своїх плавців на загальноукраїнських, європейських і світових водних аренах. Молодим спортсменам-плавцям є в кого вчитися і з кого брати приклад. Та й басейни для підготовки юних аматорів плавання, аби перетворити їх на світових зірок, є. Можливо, не такі круті, як за кордоном, та все ж навчатися плавати й отримувати спортивні розряди з цього виду спорту можна, не покидаючи меж області.

Учора відбулось засідання колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, на якому розглядалось, зокрема, питання перспектив та проблем розвитку плавання в області.
В роботі колегії взяв участь директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук. Зокрема, він акцентував увагу присутніх на необхідності покращення роботи щодо навчання дітей плаванню, зокрема, в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання», що вже не перший рік проводить в області очолюваний ним заклад. Окрім того, були вручені нагороди представникам громад, що стали переможцями обласних спортивно-масових заходів, фестивалів та конкурсів

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: