Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Юна Марійка Колеснік святкує день народження в онкогематології, але після одужання обов’язково стане відомою письменницею

Майбутня відома дитяча письменниця, а нині просто мужня дівчинка Марійка Колеснік сьогодні святкує своє дванадцятиліття.

Святкує його, на жаль, у палаті онкогематологічного відділення РОДЛ, бо цю талановиту юну літераторку вразила тяжка недуга. У Марійки пілоцитарна астроцитома. Вона перенесла дві операції на головному мозку у Київському інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова і вже пройшла три блоки хімії. Попереду - ще чотири блоки хімії та реабілітація.

Красуня мужньо бореться із хворобою, хоч кожен курс хіміотерапії дається їй нелегко. Але дівчинка – боєць, не герой, а саме боєць, бо вона впевнено, відважно і спокійно - крок за кроком йде до свого одужання та ще й підтримує всіх довкола, найперше, маму, якій часто доводиться переживати за стан доньки.

Лише нещодавно Марійка повернулася із реанімації, проте навіть там вона продовжувала подумки складати свої чисті й душевні казки. Так-так, дівчинка навіть у таких обставинах продовжує творити, адже вона домовилася із відомою рівненською вишивальницею, письменницею і авторкою  креативних книг Оленою Медведєвою про те, що її перша книжка побачить світ уже цієї весни – тож роботи не початий край.
А окрім літературної праці Марійка ще ж відмінниця у школі, куди її тато носить на руках, якщо після виснажливого лікування болять ніжки. Про це вона довірливо розповіла в листі до Святого Миколая, де попросила у небесного заступника здоров’я собі та родині, а також усім, хто цього потребує!
Ми вітаємо майбутню відому письменницю Марію Колеснік із днем народження і бажаємо, щоб  усі її мрії збулися!

Якщо у вас є бажання і можливість допомогти дитині подолати страшну хворобу або привітати дівчинку певною сумою, котра обов’язково допоможе їй одужати, будемо вам вдячні! Номер картки Приватбанку Колеснік Людмили Сергіївни (мами Марійки)
5168757383995091

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: