Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Якщо любиш і вмієш готувати та віриш у власні сили, - мрії збуваються у Рівному!

Очікуване офіційне визнання кваліфікованих кухарівотримали претенденти із Тернопільщини і Луганщини. Віктор Слив’як (Гусятинська РФ Тернопільського ОЦЗ) і Ольга Пергунова(Станично-Луганська РФ Луганського ОЦЗ). У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості кухарі-самоучки склали іспит перед кваліфікаційною комісією, якаоцінювала результати неформального навчання претендентів.За словами секретаря комісії, старшого майстра РЦПТО Майї Сульжик, цією унікальною нагодою скористалися вже понад 70 кухарів із усієї України. Щоразу претенденти  демонструють  хорошу підготовку - якість виробів, знання теоретичного матеріалу, вміння готувати та презентувати страви , готовність навчатися і вдосконалюватися. Постійний активний партнер навчального закладу, голова комісіїАлісаХагенбрух (Кейтерингова компанія «Кульбаба») поділилася: «Кухарі щиро прагнуть якнайкраще продемонструвати професійні вміння та навички. Чудові умови для складання іспиту – тестування і приготування кваліфікаційних виробів претендентам надаються на базі навчально-виробничого комплексу, що на вул. І.Підкови,17а, зокрема, навчальної кухні-лабораторії. В умовах сучасного виробництва кухарі мають змогу проявити свої вміння і застосувати досвід».

19-річний Віктор Слив’як заради роботи кухаря полишив усі інші захоплення, наразі працює помічником кухаря в одному із столичних ресторанів та має амбітні плани щодо кар’єрного росту. Комісія оцінила його страви, особливо відмітивши смачну, якісно нарізану та посмажену молоду (!) картоплю. В його меню також суп овочевий з рисом, м’ясний биток, пельмені, налисники з сиром.Хлопець поділився, що про можливість стати кваліфікованим робітником дізнався від знайомих і відразу звернувся до служби зайнятості у рідному місті  Гусятині.

КухарОльга Пергуновапригощала супом овочевим із локшиною, молодою вареною картоплею, варениками з м’ясом та солодким омлетом. По-особливому смакували рибні котлети. Кухар понад усе прагне працювати разом із чоловіком, який перебуває на військовій службі, тому й обрала роботу кухаря у військовій частині.

Із успішним підтвердженням професійних знань і умінь кухарів привітала Аліса Хагенбрух. Вона вручила свідоцтва державного зразка і побажала не зраджувати професії, рухатися вперед і досягати нових професійних вершин.

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: