Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Які професії на Рівненщині мають попит?

У рамках ініціативи «Rivne work hub» на Рівненщині сформували перелік затребуваних професій.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, у рейтингу - водії автотранспортних засобів та робітники з обслуговування автотранспортної техніки, механіки та монтажники сільськогосподарських та промислових машин, швачки, налагоджувальники-оператори деревообробних верстатів, електромеханіки та електромонтажники.

Над рейтингом найбільш потрібних роботодавцям спеціальностей працювала обласна служба зайнятості, підприємці та громади Рівненщини в рамках ініціативи «Rivne work hub».

«Професії робітничого спрямування - затребувані на Рівненщині. На сьогодні лише в Рівному 70% безробітних - люди з вищою освітою, в області таких 40%. Тому наш пріоритет – розвиток професійно-технічної освіти. Головне переконати молодь, що робітничі професії – це популярно і важливо. Наша кінцева мета - зменшити безробіття та зробити все, аби наші люди залишалися на Рівненщині», - зазначає Віталій Коваль.

За його словами, потрібно сформувати правильне регіональне замовлення державних місць в навчальних закладах.

Це можна зробити через обласний центр зайнятості, який погоджує державні замовлення. Так, у планах - подати список затребуваних спеціальностей в регіоні. Аби на Рівненщині готували тих, спеціалістів, які дійсно потрібні роботодавцям.

Нагадаємо, в області вже відкрили 25 навчально-практичних центрів. Це один з найвищих показників в Україні.


Рівненська ОДА

#ТОП  #професії  #Коваль 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: