Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Як змагалися поліцейські Рівненщини у першості зі спортивної рибалки

Сьогодні, 12 червня, з ініціативи начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олексія Камишанського та голови  Рівненської обласної профспілкової організації Руслана Федорчука відбулися змагання зі спортивної рибалки для поліцейських та членів їх сімей.

Керівник поліції області привітав присутніх із відкриттям риболовного сезону та зазначив: «Треба вміти як працювати, так  і відпочивати».

Змагання пройшли на ставку Рівненської гарнізонної організації товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України, а учасниками стали пенсіонери ОВС та НПУ, поліцейські, члени їх сімей та представники Олександрайської територіальної громади, на території якої і проводилися змагання.

Загалом у командному заліку змагалося 25 команд. Відтак, першість виборола команда відділення поліції № 4 (м. Березне) Рівненського районного управління поліції. Другими стали представники команди Олександрійської ТГ. Третє місце виборола команда відділення поліції № 5 (смт Гоща) Рівненського РУП.

В номінації «найбільший улов» в індивідуальному заліку переміг Валерій Чернюшок, поліцейський Березнівського відділення. Срібло виборов Юрій Ткачук із команди відділення поліції Гощі, а мідь — Юлія Рудь працівниця відділу кримінального аналізу ГУНП.

Найпершу рибу впіймав начальник одного із відділів управління кадрового забезпечення ГУНП Олександр Чабан. 

Серед присутніх також визначили та нагородили найменшого  та найстаршого учасників змагань. Відмітили також учасників, які впіймали найбільшу та найменшу рибу.

Переможців номінацій Олексій Камишанський та Руслан Федорчук нагородили кубками та грамотами.


 Офіційний сайт Національної поліції:

#рибалка  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: