Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Як відновити втрачені документи

Відновлення втрачених документів – певно, одне з найбільш затребуваних питань, з яким постійно звертаються до юристів Офісів Мережі правового розвитку (МПР). Одна лише безоплатна консультація фахівця та практична допомога дозволяють людині уникнути зайвих «мандрів» чиновницькими кабінетами, зберегти нерви і оперативно вирішити важливе питання. Успішна історія Офісу при громадській організації «Центр права» –  саме одна з таких.

Маргарита Вікторівна звернулася до Черкаського офісу МПР 10 жовтня  поточного року з проблемою втрати свідоцтва про народження. Жінка не знала, ні як його відновити, ні куди звернутися, ні які документи потрібні для цього.

Голова правління організації, юрист Петро Бурлаченко на лише роз’яснив клієнтці процедуру відновлення свідоцтва про народження, а й надав практичну допомогу.

Юрист зазначив, що Маргарита Вікторівна має звернутися до Черкаського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Згідно з наказом Міністерства юстиції України «Правила державної реєстрації актів цивільного стану», якщо відновити свідоцтво потрібно дорослій людині, вона має подати до РАЦСу певні документи. Ось їх перелік:

  1. Заява про відновлення документа (її може подати як сама повнолітня людина, так і її батьки).
  2. Паспорти батьків, де є відмітка про дітей, або документ, який підтверджує факт батьківства.
  3. Свідоцтво про шлюб чи про його розірвання.
  4. Інші документи, які підтверджують близьку спорідненість.
  5. Квитанція про сплату держмита на повторну видачу.

Петро Бурлаченко також допоміг жінці скласти заяву, на підставі якої повторно видається свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану. В результаті вже менше, ніж за два тижні, 21 жовтня, Маргарита Вікторівна отримала відновлений документ.  

Корисна порада. Подати заявку на відновлення документа можна і в електронному вигляді – за цим посиланням на ресурсі Мінюсту України «Он-лайн будинок юстиції».  Це – повністю автоматизована система, за допомоги якої громадянин отримує послугу  без контакту з представниками влади.
Дотримуючись інструкції, людина може отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, а також здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: