Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Сельці господині хліб уже не печуть, бо з пекарні смачніший

 Пекарня на дровах, яку запустило в експлуатацію ТзОВ «Дари Полісся», є першою у нашій області, але не єдиною в Україні.

Власне,  технологія випікання хліба у селецькій пекарні мало чим відрізняється від домашньої у традиційній печі, хоча відмінності усе ж таки є. У приміщенні пекарні - три великі печі, які з моменту їхнього запуску ніколи не вихолоджуються.
- Перед тим, як запустити пекарню в дію, ми палили печі два тижні. Дрова обов’язково мають бути сухими. Борошно використовуємо поки що лише вінницьке. Хоча у 2014-му плануємо встановити млин і матимемо власне борошно, - розповідає співвласник пекарні Тігран Кєшишян.
Після замісу і викачування хліб підходить у спеціальних формах з лози, обтягнутих полотняною тканиною, а після цього рівними рядочками викладається на гарячий черінь, який перед цим, до речі, начисто вимивається.
- Процес випікання хліба триває приблизно годину, спочатку хліб випікається у верхній печі, а потім – нижній. А готовність печі до випікання перевіряють, так би мовити, домашнім способом  - якщо на черінь насипати трішки муки і вона згорає, то печі слід дати час для  охолодження. Вологості у селецькому хлібові має бути не більше 2 відсотків. Можливо, саме це є причиною того, що він повільніше черствіє і довго не покривається цвіллю. Не зайве додати, що в нашій продукції немає жодних розпушувачів чи чогось подібного. Одна хлібина з нашої пекарні важить від 630 до 830 грамів, - розповідає начальник зміни Тамара Ососкало.
Реконструкцію під пекарню колишнього приміщення лазні було розпочато у квітні цього року, а на початку листопада тут вже спробували перший хліб. Продукція на полицях торговельних закладів не залежується не лише через свої гарні смакові якості. Справа в тому, що селецький хліб дуже нагадує той колишній буханець, якого раніше вистачало на всю родину, а не заледве на двох людей. Він гарно зберігається протягом тижня, поступово черствіє і практично не піддається цвілі.
Коли пекарня запрацює на повну потужність, вона випікатиме 6 тисяч хлібин на добу, принаймні так нині стверджують співвласники. Миттєво досягнути такого результату не вдається через певні проблеми зі збутом.
 Справа в тому, що сарненські постачальники доплачують продавцям за певну кількість проданого хліба. Тут же через незначні об’єми немає можливості цього робити. Але є надія, що коли у якості хліба  переконалися сельчани, то невдовзі продукція надходитиме і в сусідні райони, бо якість її справді відмінна.
А в перспективі  ТзОВ «Дари Полісся» планує неподалік пекарні розмісти ще й комплекс з відгодівлі телят, який однозначно сприятиме зайнятості мешканців Сельця, адже зовсім поруч знаходяться колишні колгоспні ферми.
- То ваші булочки в майбутньому мають перспективу бути з м’ясного начинкою, - дещо іронізуючи, запитую у співвласника, на що він ствердно киває головою і посміхається.
Неабияк радий появі пекарні у селі і сільський голова Павло Голяка, каже, що це - нові робочі місця, і, зрештою, хороша продукція сприяє популяризації села. А якщо тут запрацює ще й комплекс з відгодівлі молодняку, то й поготів. А ще сільський голова тішиться з того, що сільчани вже другу зиму поспіль обігріватимуться газом, який у вкрай складних умовах пощастило прокласти у село. Важливість цієї справи можна осягнути, якщо взяти до увагу цифру 33 км. Таку довжину мають  газові мережі на селі.
Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: