Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вже 26 дітей-сиріт з Рівненщини знайшли нові родини в цьому році

Цьогоріч на Рівненщині всиновлено 12 сиріт, а 14 дітей влаштовані у будинки сімейного типу та прийомну сім’ю. У новостворений дитячий будинок сімейного типу влаштовано родинну групу із п’яти дітей.

Питання захисту дітей обговорили під час Всеукраїнської наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Від Рівненщини у нараді взяли участь голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, його заступники, керівники профільних управлінь.

«Позиція Президента, Уряду та нас усіх – діти в Україні мають жити й зростати в благополучних сім’ях. Діти з інвалідністю мають отримати можливість якісного інклюзивного навчання, або за необхідності високоспеціалізованого навчання та реабілітації. Громади найближче до дітей, тому вони краще розуміють ситуацію. Держава зі свого боку має створювати відповідну політику й забезпечувати джерела й фінансування підтримки дітей», – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр доручив обласним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування скоординувати діяльність територіальних громад у питаннях невідкладного утворення служб у справах дітей та активізувати роботу щодо розвитку сімейних форм виховання і зі створення патронатних сімей в кожній територіальній громаді.

За словами голови ОДА Віталія Коваля, в рамках децентралізації у 57 з 64 громад вже створені служби у справах дітей.

«Сімейними формами виховання охоплено понад 95,3% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 64 дитини потребують влаштування. Приємно, що цьогоріч на Рівненщині уже всиновили 12 дітей і 14 влаштували в дитячі будинки сімейного типу та прийомну сім’ю. Створені в області і дві патронатні сім’ї: у Дубенському та Рівненському районах. Ще одна успішно завершила навчання, три сім’ї проходять первинний відбір», - зазначив Віталій Коваль.

Наразі в Рівненській області зареєстровано 1646 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 1315 дітей перебувають під опікою та піклуванням та 254 виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. 


Рівненська ОДА

#Коваль  #діти сироти 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: