Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Всеукраїнський проєкт з безкоштовною перевіркою слуху у Рівному

Громадська організація «Відчуй» розпочинає Всеукраїнський проєкт з безкоштовною перевіркою слуху.

З 21 вересня досвідчений фахівець у спеціально оснащеному аудіометричним обладнанням автомобілі – Кабінеті на колесах – за три місяці відвідає 31 місто України та зупинятиметься біля популярних точок міста аби безкоштовно перевірити слух усім охочим.

Спеціалісти відвідають три міста Рівненської та два міста Волинської областей:

  • Рівне – 12.11
  • Дубно – 13.11
  • Луцьк – 14.11
  • Ковель –15.11
  • Сарни – 16.11

Бішь детальна інформаця на сайті проекту  «Відчуй»

Проект «Кабінет на колесах», створений аби потурбуватися про здорове майбутнє нашої країни та надати безкоштовні послуги всім, хто цього потребує.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, на глухоту і різні порушення слуху хворіють більше 300 мільйонів чоловік, і до 2050 року це число може зрости до 900 мільйонів. При цьому лікарі запевняють, що в 60% випадків втраті слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз. Наш світ стає надто гучним! Втрата слуху — поширена проблема і в Україні. Більшість населення проживає у маленьких містах і селах, де перевірити слух собі чи своїй дитині просто немає можливості.

Сучасний світ надає багато можливостей для розвитку та розваг. Проте він також приховує безліч небезпек для нашого здоров’я, які ми часто воліємо не помічати. Одна з них – втрата слуху. Слух здається чимось незмінним і не особливо значним, але максимально експлуатується. Чи минають без наслідків: навушники з гучною музикою, концерти, візити в нічні клуби та інше? На наші вуха постійно діють шуми, гучні звуки, фонові розмови. Тому випадки приглухуватості серед молоді стають все більш частими. Велика кількість молодих людей зазначають, що відчувають деякий шум у вухах після відвідин нічного клубу, концерту або іншого гучного заходу напередодні. Саме тому ми створили проект «Кабінет на колесах».

Досвідчении? фахівець у спеціально обладнаному «Кабінеті на колесах” з аудіометричним обладнанням за 3 місяці відвідає 31 місто Украі?ни та зупинятиметься в популярних точках міста аби безкоштовно перевірити слух усім охочим.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: