Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Воєнні будні Довговолі

Один дуже важливий проміжок часу - ВЧАСНО... Він може тривати годину, хвилину, секунду... але він завжди вчасно, щоб встигнути зробити найважливіше: сказати, промовчати, повернути, відпустити, допомогти, підтримати, щиро помолитися...чи врятувати і зберегти... На кожну людину у Бога свої плани. Восьмий тиждень війни. Наші хоробрі солдати захищають Україну. А в тилу люди згуртувалися, об'єдналися.

Наше дружнє село Довговоля також трудиться: 45 днів дівчата- швачки шиють розгрузки; два тижні люди плели захисні сітки; шостий тиждень печемо хліб, пироги, коржі, збираєм молоко солдатам; хлопці- волентери щотижня бусом возять продукти постраждалим; люди зносять гуманітарну допомогу. У ці тяжкі часи ніхто не може стояти осторонь. Кожен на своєму місці хоче допомагати . Нашим воїнам знадобилися розвантажувальні жилети, і ми вирішили їм у цьому допомогти.Спочатку люди приносили тканину з дому, дуже допоміг наш місцевий «Секенд хед» , а потім Наталя Вавилюк, попросила фінансової допомоги у брата Володимира з Америки- ось так все і закрутилося. Купили першу тканину, фурнітуру.

Людмила Шарабар, директор Довговільського ЗЗСО,організувала на базі закладу невеличке ательє. Швейний цех очолила Оксана Токарська. Вона, невтомна трудівниця, майстер своєї справи, запалила навколо себе і майстринь, і дівчат, які не вміли шити,але навчилися ( і повірте: виходить у них дуже добре). Різні люди, різних професій, знайомі і незнайомі стали одним дружнім колективом. Дівчата принесли власні машинки, дали шкільні, ( при потребі допомагали жителі села) - робота закипіла. І ось більше 250 розвантажувальних жилетів було відправлено нашим захисникам. Як було приємно і до сліз зворушливо дізнатися від воїнів, що розгрузки міцні, зручні і дуже допомагають..

Це те , заради чого потрібно було працювати зранку до пізнього вечора, жертвувати власним часом! Ми безмежно вдячні дівчатам, які шили і шиють розгрузки: Токарська Оксана, Козодой Віта, Карпач Тетяна, Шишка Марія, Охремчук Тетяна, Кладюк Ольга, Іванова Людмила, Літвінюк Наталія, Рацкевич Любов, Дацька Галина і Валентина, Артюшик Марія, Мельничук Ганна, Капарчук Людмила, Кубай Олена, Бортник Свєта, Кузнецова Віра, Сяська Любов, Артюшик Надія, Городна Валентина, Качинська Наталія, Моніч Віра, Секан Алла, Ткач Надія, Карабан Оксана, Войтович Тетяна, Логацька Ірина, Пешко Ірина, Войтович Людмила ,Петрик Катерина, Швирид Анна, Литвиненко Ірина, Герман Анна,Кущик Надія, Бортник Надія ( ще багато людей з села і сусідніх сіл приходили ставали до роботи: шили, кроїли).Оксана Шмирко, маючи велику сім'ю, трудилася вдома: шила балаклави для захисників. Кольца для жилетів привозив Турчик Михайло з Кідер. А брати Качинські, під вмілим керівництвом батька Ростислава і допомогою Сніжка Віталія за один день виготовили спеціальні пристрої, які були дуже необхідні нашим саперам, для розмінування території.

Хочемо щиро подякувати людям, які допомогли у купівлі тканини Пешко Володимир, Мельничук Сергій, Секан Сергій, Пешко Роман, Моніч Володимир, Бурда Віктор, Сніжко Олена, Моніч Сергій, брати Шишка Сергій і Андрій, Базака Валентина, Секан Олександр, Войтович Людмила, Кладюк Роман,Войтовичі Сергій і Борис, Казимірська Лєна.

Наші земляки приносили продуктові набори, які відправили на Чернігів, Бучу, села Київщини. Хочеться відзначити роботу Кібиша Сергія, Пешка Романа, Пешка Володимира, Моніча Віктора, Артюшика Володимира, Моніча Павла, Ясинського Вадима, Моніча Олега, Ткача Володимира, Мокрухи Вадима, братів Сяських, які шукають і доставляють все необхідне (бронежилети , каски) для наших захисників і гуманітарну допомогу для людей , які зараз дуже її потребують. Велика подяка і тим , хто прихистив у своїх домівках біженців. Щоб згадати всіх , хто відгукнувся, не вистачить шпальт газети.

Працюємо, молимося, дякуємо Богу за кожен прожитий день.

Щиро дякуємо всім, хто допомагав, допомагає і буде допомагати. Ми сильна нація, ми обов'язково Переможемо, ми відбудуємо свою країну.

Миру Україні! З повагою Людмила Шарабар.


 

допомога, волонтери

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: