Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Військовослужбовця з Рівного оштрафували за публікацію в інстаграм відео з військової частини

Військовослужбовця з Рівного оштрафували на 2,5 тис. грн за публікацію в Instagram відео з військової частини. У червні солдат Антон Г. зняв на телефон територію та спальні приміщення військової частини А1671, яка дислокується у Рівному. Такі дії потрактували як недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду.

Джерело Rivne.online.

– 18 червня 2021 солдат в умовах особливого періоду проводив зйомку території та спального приміщення військової частини А1671, приміщень військової частини А0333, відео виклав у Instagram, – йдеться в опублікованій 8 вересня постанові суду.

Через два тижні після зйомки військової частини і публікації відео в Instagram на солдата склали протокол про військове адмінправопорушення. Під час розгляду справи у суді Антон Г. визнав свою вину.

Зважаючи на адмінпротокол, пояснювальну записку та визнання вини солдатом суддя Рівненського міськсуду Микола Бердій вирішив призначити Антону Г. мінімальний штраф, передбачений санкцією статті. Відтак за недбале ставлення до служби в особливий період військовому присудили штраф у 2465 грн, крім яких він має ще сплатити 454 грн судового збору.

Зазначимо, постанова Рівненського міськсуду ще не набула законної сили, оскільки солдат ще може подати апеляцію.

#штраф 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: