Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Військова частина 3055 Національної гвардії України відзначають річницю з часу створення

У військовій частині 3055 Національної гвардії України відзначають 26-ту річницю від часу її створення. З цієї нагоди у частині відбулися урочистості, в яких взяв участь голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Історія цієї військової частини розпочалася 27 січня 1996 року у складі Кримського оперативно-територіального об’єднання Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та базувалася у м. Євпаторія. До 2014 року ВЧ успішно виконувала завдання з охорони громадського порядку. А в 2018 році військова частина 3055 була сформована у м. Рівне на базі 3-го стрілецького батальйону 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об'єднання та нині входить до його складу.

Перед початком офіційних заходів сьогодні на території військовій частині відкрили та освятили капличку, яка має ім’я святих мучеників Бориса і Гліба.

Згодом  представники влади та духовенства вітали бійців Національної гвардії зі святом.

- Попри те, що у нинішні непрості часи рейтинги довіри до багатьох інституцій падають, жителі нашої країни незмінно довіряють тим, хто захищав, захищає та захищатиме українську землю. Щиро пишаюся нашими захисниками та бажаю ніколи не втратити цієї довіри! – зазначив Сергій Кондрачук.

Потому голова облради вручив Почесні грамоти обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, розумну ініціативу та з нагоди 26-ї річниці з Дня створення військової частини 3055 Національної гвардії України військовому священнику Івану Хмілю, начальнику служби документального забезпечення та контролю Федору Шперуну та начальнику військового наряду (командиру 1 відділення) 1 патрульного взводу патрульної роти Юрію Кидуну.

Рівненська обласна рада


 

#річниця 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: