Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вітамінні сюрпризи костопільської «Родини»

Костопільське підприємство, яке випускає продукцію під торговою маркою «Родина», взяло за правило тішити своїх покупців смачними новинками.

Як повідомляють Вісті Рівненщини  за інформацією Голос України.

Костопільське підприємство, яке випускає продукцію (а це хлібобулочні вироби півсотні найменувань та кондитерські — майже двохсот) під торговою маркою «Родина», взяло за правило тішити своїх покупців смачними новинками.

У цьому велика заслуга професіонала високого класу, головного технолога Тетяни Небісь. Багаторічний досвід і творче ставлення до роботи її та колег народжують нові ідеї, які вони втілюють у смачних виробах. Ось і нещодавно підприємство почало випускати зефір «Чорна смородина» у розкішній упаковці. Але головне те, що у зефірі замість барвників використано пюре смородини, тобто натуральний продукт.

— У цю осінню пору ми починаємо випікати хліб «Золотий тост», який збагатимо вітамінами — гарбузячим пюре, а також булочки у формі маленького гарбуза з начинкою із гарбузячого пюре, —розповідає головний технолог підприємства Тетяна Небісь. — Сподіваємось, що вони смакуватимуть нашим покупцям.

Продукція «Родини» користується великим попитом як в Україні, так і за кордоном. За словами директора підприємства Ігоря Ковальчука, її експортують до Молдови, Ізраїлю, Румунії, Естонії, Латвії та США... Її перевага — в натуральності, у тому, що виготовлена вона з душею, бо ж колектив вболіває за честь своєї торгової марки.

А для міста Костополя та Костопільського району ПрАТ «Родина» важливе тим, що воно дає роботу більше 400 мешканцям району та таким, що наповнює бюджет. Та й вироби підприємства костопільчани, а також мешканці Рівного та інших населених пунктів області купують охоче, бо знають, що якісні і ціни прийнятні.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: