Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Віталій Коваль представив нового керівника Млинівщини


Під час робочої поїздки у Млинівський район голова Рівненської ОДА Віталій Коваль представив новопризначеного керівника райдержадміністрації.

Денис Біцюк є випускником Національного університету «Острозька академія», має юридичну освіту, очолював юридично-організаційний відділ управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міськради. Був відібраний через платформу LIFT.

Віталій Коваль зазначив, що перед ним стоїть низка важливих завдань. Передусім, це – завершення реформи децентралізації, створення рівних умов для всіх жителів району, забезпечення єдності суспільства у співпраці з усіма органами влади.

У свою чергу, Денис Біцяк закликав керівників ОТГ, депутатів райради та колектив адміністрації до співпраці та комунікації.

Представлення відбулося за участю керівництва і депутатів обласної, районних і міських рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, правоохоронних органів.

Потому Віталій Коваль провів нараду із керівниками правоохоронних і силових структур району.

В рамках робочої поїздки на Млинівщину перший заступник голови ОДА Сергій Подолін відвідав пожежно-рятувальний підрозділ, які ознайомився із його матеріально-технічною базою, побутом млинівських вогнеборців та умовами несення служби. Також він зустрівся із медиками ЦРЛ, фахівцями управління соцзахисту та поспілкувався із місцевими вчителями.

--Прес-служба ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: