Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Віталій Коваль доручив проаналізувати місця концентрації ДТП на Рівненщині

Стан безпеки на дорогах Рівненщини не досліджувався вже п’ять років. Це попри те, що аварійність і смертність на автошляхах зростає з року в рік. Лише цьогоріч в області зареєстровано 1858 ДТП, в яких постраждало півтисячі людей.

Про це йшлося під час координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля.

«На Рівненщині кількість смертей в ДТП із початку цього року виросла на 24%. За дев'ять місяців 94 людини загинули в аваріях. Левова частка ДТП на дорогах загального користування трапляється на тих самих місцях. Тому доручаю Службі автомобільних доріг, управлінню дорожнього господарства спільно з патрульною поліцією провести аналіз і скласти перелік місць концентрації ДТП. Ці місця будемо додатково освітлювати, обмежувати швидкість руху і робити все необхідне для зменшення кількості трагічних випадків на наших дорога», - відзначив Віталій Коваль.

Також управління дорожнього господарства спільно з патрульними мають до 29 жовтня провести огляд готовності доріг до зимового періоду, а патрульна поліція надати перелік недобросовісних підрядників, які не виконують договірні умови з утримання автошляхів.

Під час ради присутні обговорили проблемні питання, зокрема, щодо розташування місць відстою транспорту, використання послуг евакуатора.  

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: