Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Віряни села Нова Мощаниця просять допомогти облаштувати приміщення під церкву

Свято - Богородична парафія Української Православної Церкви Рівненської єпархії два роки поспіль не мала можливості здійснювати богослужіння у релігійній споруді, адже храм у 2019 році захопили рейдери з ПЦУ. Нещодавно для релігійної громади УПЦ подарували приміщення старого радянського магазину, люди просять допомогти його облаштувати під храм.

« Ми не знаємо імені жертводавця, він вирішив не називати себе, - коментує матушка Наталія Гнатишина. – Але я хочу від усіх прихожан подякувати цій людині, яка дала нам надію, що таки церква у нашому селі буде.»

З березня 2019 року віряни УПЦ села Нова Мощаниця на богослужіння збиралась у будинку настоятеля Ігора Гнатишина. Хоча і у ньому, перших кілька місяців після захвату церкви прибічниками ПЦУ, не завжди було спокійно та безпечно. Релігійну громаду УПЦ залякували, шантажували, а від священника вимагали покинути дім та село. Люди все пережили та вистояли у вірі.

Село Нова Мощаниця невелике, знаходиться у найвіддаленішій точці Здолбунівського району, багато пенсіонерів та мало працюючих молодих людей , окрім того стався розподіл жителів ще й за релігійною приналежністю.

Тому віряни УПЦ з Нової Мощаниці просять усіх небайдужих допомогти і підтримати їхню громаду молитовно і фінансово. У подарованому під церкву приміщенні потрібна заміна дверей, ремонт покрівлі, немає опалення та не вистачає церковного начиння.

Кошти можна пожертвувати на картку Приватбанку 5168 7554 5736 7551 Гнатишина Наталія Арсентіївна

РІВНЕ. Голос Церкви.

 

 

#допомога  #УПЦ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: