Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Викладачка НУ "Острозька академія" - лауреатка цьогорічної міжнародної премії ім. П.Куліша

Закінчення року – традиційно час підведення підсумків у роботі й творчості. Й, відповідно, нагородження відзнаками та преміями. Приємно, що серед лауреатів багато наших земляків і людей, котрі пов’язали свою діяльність із Рівненщиною.

Зокрема, лауреатом міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2020 рік стала викладач НУ «Острозька академія», доктор наук, літературознавець, поет, літературний критик Оксана Пухонська (фото з ФБ-сторінки О.Пухонської). Її нагороджено за новаторські праці про сучасну українську літературу та культуру пам’яті, зокрема монографію «Літературний вимір пам’яті».

Нагадаємо, цю почесну міжнародну відзнаку 1 березня 2011 року, за сприяння Національної спілки письменників України і міжнародних громадських організацій, заснували Клуб творчої інтелігенції «Оберіг-Чернігів» та Волинське товариство «Світязь», – для розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.

З 1 листопада 2014 р. засновником Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша стала Міжнародна літературно-мистецька Академія України, котра об’єднує 155 відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55-ти країн світу.

Цього року надійшло понад 550 пропозицій з усіх регіонів України та закордону, повідомляє Українська літературна газета.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: