Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Вихованців реабілітаційного центру підтримують рівненські атомники

3 грудня, коли світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, рівненські атомники відвідали своїх друзів – вихованців Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко.

У цей день в стінах закладу постійні партнери та спонсори закладу організували солодкий стіл, а творчі працівники Палацу Культури РАЕС розважали усіх присутніх. Дружню підтримку висловила й громадська організація УкрЯТ в Рівненській області. Співпраця адміністрації та колективу Рівненської АЕС з Центром триває постійно. Задля соціальної адаптації вихованці закладу активно беруть участь, як волонтери, у численних спортивно-масових заходах Рівненської АЕС, тим самим спільно підтримуючи й пропагуючи здоровий спосіб життя. Колектив рівненських атомників організовує різнопланові акції для забезпечення матеріально-технічної підтримки закладу та його відвідувачів.

Для міста-супутника РАЕС цей заклад є унікальним. Адже під дахом сучасної, побудованої за європейськими стандартами, споруди з потужним реабілітаційним обладнанням об'єдналися висококваліфікована команда медичних, педагогічних фахівців, працівників обслуговування, які діють як один злагоджений механізм для найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Серед вихованців закладу багато талановитих особистостей, які попри різні діагнози прагнуть до кращого, розвивають таланти і стають успішними. Катерина Крук своєю мелодійною піснею неодноразово вітала учасників спортивних івентів Рівненської АЕС, нині дівчина готується підтримати учасників благодійного забігу до Дня Святого Миколая, який організовує Організація молоді ППО РАЕС за підтримки адміністрації електростанції та профспілкового комітету.

«Адміністрація, колектив, профспілковий комітет Рівненської АЕС стали надійними партнерами у нашій роботі. Наша результативність – це наше спільне досягнення. Позитивні емоції, які отримують наші вихованці під час заходів, що проводить електростанція, мають цінний потенціал. Соціальна адаптація людей з особливими потребами є одним з важливих напрямів самореалізації та становлення особистості в соціумі. А для колективу Центру це стимул для подальшого розвитку, адже коли відчуваєш таку підтримку – розкриваються крила і хочеться рухатися лише вперед. Щирі слова подяки за небайдужість та тісну співпрацю всім нашим друзям», – наголосила директор Центру Наталія Федінчик.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: