Відвезла поранену доньку до батьків та повернулась, щоб скоїти суїцид: нові подробиці про викладачку, яка розстріляла власну сім`ю
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відвезла поранену доньку до батьків та повернулась, щоб скоїти суїцид: нові подробиці про викладачку, яка розстріляла власну сім`ю

У поліції розповіли подробиці кривавого розстрілу чоловіка та його дочки у житловому масиві поблизу Рівного. Нагадаємо, це сталося у суботу, 5 вересня.

Як раніше повідомлялося, 44-річна викладачка НУВГП Ірина Ігнатюк спочатку застрелила 45-річного чоловіка Юрія Ігнатюка та важко поранила свою 13-річну доньку. Після чого підозрювана намагалася покінчити життя самогубством - її доправили у лікарню із кульовим пораненням у скроню та порізаними руками.

- У ході розслідування кримінального провадження за ст. 115 ККУ було встановлено, що близько 4.15 дана жінка з незрозумілих поки що нам мотивів, швидше за все сімейні розбірки, заподіяла поранення своєму чоловіку в голову з травматичної зброї, здійснила один постріл у скроню. Після чого зайшла до своєї дочки, яка також спала, спричинила один постріл у грудну клітку з цієї ж травматичної зброї. Після чого сталася затримка при стрільбі. У подальшому вона взяла пристрій, який швидше за все, був пневматичний, і заподіяла ще два постріли у грудну клітку, - розповів заступник начальника обласної поліції Олександр Панасюк. - Після чого потерпілу відвезла до своїх батьків, повернулася до свого місця проживання та вчинила спробу суїциду.

Наразі підозрювана знаходиться у лікарні. Сьогодні стосовно неї оберуть запобіжний захід. Жінка чітких пояснень свого вчинку не дає, користуючись своїм правом відмови від дачі пояснень. Щодо мотивів злочину, то у поліції кажуть, що попередньо конфлікти у сім’ї могли виникати з приводу майбутнього відпочинку за кордоном.

Нагадаємо, загиблий працював у будівельній галузі. А підозрювана має 18-річний стаж роботи науково-педагогічної роботи. Сім’я характеризується позитивно.

Підозрюваній може загрожувати до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: