Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відтепер у Рівному хворі із недугами нирок можуть отримати замісну терапію

Відтепер хворі із недугами нирок можуть отримати замісну терапію методом перитонеального діалізу на базі КНП «Міська Лікарня 2» Рівного.

Досі таке лікування на Рівненщині можна було отримати лише в обласній лікарні! Наші міські медики пройшли відповідне навчання, тож процедура тепер стала доступнішою!

Міська лікарня №2 лише почав надавати таку послугу. Але це надзвичайно важливо для тих, хто вимушений все життя боротися із нирковою недостатністю! Адже саме діаліз вважають альтернативою трансплантації донорської нирки. До того ж цей метод рекомендують пацієнтам із супутніми хворобами.

Пацієнти мають можливість отримувати діаліз в домашніх умовах, в тому числі, виключно, вночі під час сну. Це дає змогу жити повноцінним життям, працювати, відпочивати з друзями, подорожувати, проводити час з рідними, а не витрачати щотижня 12-16 годин роками на проведення процедури гемодіалізу в спеціалізованих лікувальних закладах.

Надзвичайно радий, що наші медики ніколи не зупиняються на досягнутому і прагнуть постійного розвитку. Тільки так ми зможемо не лише рухатися вперед, рятувати життя рівнян, робити місто кращим, а й відбудуємо усю Україну!

Контактний номер телефону реєстратури для запису на консультацію до лікаря-нефролога: (067)8191675

Олександр Третяк 


 

#нирки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: