Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відомо з ким зіграє Регіна-МЕГУ цими вихідними

У п'ятницю 15 жовтня, та у суботу 16 жовтня в рамках 2-го туру Суперліги-Дмарт «Регіна-МЕГУ» в гостях зіграє із місцевим «Хіміком» та вінницьким «ДоброДій-медуніверситет».

Наступним суперником рівнянок після «Волині» в Чемпіонаті України буде давно всім відомий колектив Юлії Якушевої. Минулий сезон тоді ще «Білозгар-медуніверситет» провів у Вищій Лізі України. Вінничанки ставили собі за мету взяти чемпіонство другого дивізіону, проте у фінальному турі зазнали поразки від житомирського «Полісся-2». Тому змушені були змиритися із другою сходинкою на п'ядесталі, та все ж мали ще один шанс зачепитися за Суперлігу із «Полтавчанкою». Тоді вже підопічні Юлії Якушевої свого не віддали і через рік перерви все ж повернулися до елітного дивізіону. У першому турі нового сезону команда Якушевої зіштовхнулася із чинним Чемпіоном країни «Прометеєм» та амбітною «Алантою» із Дніпра, тому закономірно, що розважитись набраними балами дівчата не змогли.

Відзначимо, що у міжсезонні «ДоброДій» заключив контракт із ліберо - Світланою Сопочевою, а зовсім нещодавно підсилився досвідченою зв'язуючою Мариною Дегтярьовою. Всі інші позиції залишились не змінними.

В другий ігровий день підопічні Мартіна Живкова зустрінуться із срібними призерками минулої Суперліги, місцевим «Хіміком». В міжсезонні клуб покинули 4 гравчині основного складу.

Команді Євгена Ніколаєва цього сезону не вдалося підсилитися іноземними легіонерами. Клуб підписав зв'язуючу Аллу Політанську та двох перспективних волейболісток із Білої Церкви, а також відому рівненським вболівальникам догравальницю - Інну Деніну.

Розклад ігор 2-го туру Суперліги-Дмарт в Южному:
15 жовтня (п'ятниця)

15:00 - «Регіна-МЕГУ» - «ДоброДій»
17:30 - «Волинь» - «Хімік»
16 жовтня (субота)
11:00 - «Волинь» - «ДоброДій»
13:30 - «Регіна-МЕГУ» - «Хімік»

У прямому ефірі усі ігри 2-го туру можна буде подивитися на YouTube порталі «Dmart.TV».

#волейбол  #Регіна-МЕГУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: