Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відома спортсменка тренувала школярів Млинівщини і Дубенщини

Уже стало традицією, що протягом навчального року  працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки відділення НОК України в Рівненській області організовують для школярів області зустрічі з успішними спортсменами Рівненщини. Цього разу обласний спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона» завітав одразу у два заклади: Підгаєцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Млинівського району та Мильчанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Дубенського району.

 

Тутешні учні мали нагоду познайомитись з успішною спортсменкою, майстром спорту України з вільної боротьби Катериною Одинак (Домбровською).

Знайомство зі школярами вона розпочала із відзначення найкращих шкільних художників. Напередодні, діти взяли участь в конкурсі спортивного малюнку. Організатори відібрали три найкращі роботи, авторів яких нагородили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області. А далі - «Розминка від чемпіона» продовжилась неформальним спілкуванням:

– Боротьба вільна–це, перш за все, олімпійський вид спорту, який досить популярний вУкраїні. Тому у ньомудуже сильна конкуренція,– розпочала зустріч з дітьми Катерина. - У спорт я прийшла ще в 10 років. Хочу наголосити, що атлети тренуються щодня, іноді двічі на день, також систематично виїжджаютьна навчально-тренувальнізбори та змагання. Адже без наполегливої праці, без характеру спортсмена, а це обов’язкова складова успіху в боротьбі, нічого не досягнеш!– підкреслила атлетка.

В учнів і педагогів під час таких зустрічей завжди виникає багато запитань, на які спортсмени із задоволенням дають відповіді. Наступним етапом зустрічі стала практична частина – інтенсивна розминка, що включала в себе вправи, які Катерина виконує на своїх тренуваннях. І продовжилась найулюбленішою складовою «Розминки від чемпіона» – майстер-класом, де всі бажаючі змогли випробувати свої можливості у боротьбі вільній.

Завершились зустрічі в обох закладах традиційною фотосесією та селфі з гостею та її нагородами. Автографів цього разу довелося роздавати теж чимало, повідомляє пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: