Віднині аварійне приміщення дитсадка на Північному охоронятимуть
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Віднині аварійне приміщення дитсадка на Північному охоронятимуть

Днями в соціальних мережах опублікували відео, де діти бігали по території старої аварійної будівлі. Тому вже найближчим часом дитячий садок на вулиці Коновальця у Рівному буде під охороною.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Це жахлива картина, адже старі конструкції цього приміщення знаходяться в аварійному стані. В будь-яку секунду сходи, розвалена стіна або не надійний дах можуть посипатись. Тому взяв на особистий контроль питання охорони об’єкту. Окрім цього, закликаю дорослих ретельно стежити за перебуванням дітей. Здоров’я та безпека дітей – повинна бути питанням №1 для кожного з нас», - зазначив Віталій Коваль.

Голова ОДА також повідомив, що вже найближчим часом буде оголошений тендер на визначення переможця з виконання будівельних робіт. Після чого – отримання дозволу підрядником і старт будівництва. Після завершенню тендерних процедур тут буде збудований тимчасовий паркан, який повністю заблокує доступ до об’єкта.

«Ми вже очистили будівлю і територію від сміття, вивезли 2 камАЗи будівельного сміття. Після такого масштабного прибирання ми повторно оглянули приміщення і виявили нові небезпечні дефекти. У нас є висновок експерта, що приміщення має четверту категорію зношеності із п’яти можливих», - розповів начальник управління капітального будівництва департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Андрій Ярусевич.

 

Пресслужба Рівненської ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: