Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відкриття басейну поблизу Рівного: чи дотримуються власники карантину

Днями поблизу Рівного у готельно-ресторанному комплексі "Софія" відкрився новий басейн. Туди ж відразу масово направилися відпочивальники. 

На брифінгу Рівненської ОДА у керівництва області запитали, чи має комплекс дозвіл на роботу та чи дотримуються його власники карантинних обмежень. 

- Наскільки відомо, там експериментально запустили роботу басейну. В Україні була прийнята постанова за №500 від 17 червня і введена в дію з 22 червня, де чітко регламентуються правила роботи закладів в тому числі на відкритому повітрі. Що стосується готельного комплексу "Софія", то було спілкування з керівництвом, тому що отримали також інформацію із ЗМІ, На сьогоднішній день карантинні вимоги там дотримуються: відстань, яка потрібна, контролюється.

- Що стосується громадян, то на початку експериментального відкриття була масова кількість людей, але адміністрація закладу відреагувала таким чином, що їх кількість зменшилась і вони як слухняні громадяни запевнили нас, що наші рішення комісії з питань ТЕБ та НС, а також постанова Кабміну буде ними виконуватися. Якщо будуть випадки порушень, або будуть якісь сигнали з приводу порушення режиму, то в нас є відповідні служби, які повинні контролювати ці речі, і впливати на роботу закладу та на керівництво, - повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: