Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відкритий чемпіонат Демидівщини з лову риби на мормишку 2022

Цієї неділі на Демидівщині відбувся чемпіонат з лову риби на мормишку.

Організували чемпіонат місцеві активісти: Василь Березюк, Сергій Щербатюк і Володимир Колесник, також ініціатива була підтримана та профінансована головою Демидівської ТГ Сергієм Радченко, до спонсорської підтримки долучились місцеві підприємці та всеукраїнські бренди такі як Vodafone, Walker, Winter Star.

Змагання серед рибалок проводились за всіма правила риболовного спорту, в організації суддівства допомогу надавав Іван Щевич голово Федерації рибного спорту Рівненщини. До змагань були допущені лише вакциновані учасники, про безпеку на кризі подбали рятувальники.

Змагання відбулись у два тури на місцевому водосховищі Жабичі.

За кубки  боролись  25 рибалок-спортсменів з Рівненської, Волинської та Житомирської областей. Після запеклої боротьби був визначений новий чемпіон з риболовного спорту.
Нагородження проходило в дев'яти номінаціях, це 1,2,3 місце, та заохочувальні номінації - 4,13, останнє місце, найстарший рибалка, наймолодший рибалка та найбільший трофей.

Перше місце завоював Татару Максим (с.Рекані), друге місце Омелянець Сергій (м.Вараш) та трете місце Молочій Андрій (с.Дубляни). Усі переможці у свої номінаціях були нагородженні цінними призами від спонсорів, кубками та медалями. По закінченню нагородження організатори подбали про смачну вечерю для учасників яка складалась з традиційної страви усіх рибалок ухи, та кулішу.

Подібний захід на Демидівщині був проведений вперше з метою популяризації риболовного спорту.

Риба виловлена спортсменами рибалками на чемпінаті була доставлена в Рівненський зоопарк для підгодівлі  тварин.
 

#чемпіонат  #мормишка 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: