Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Відео юного співака із Сарн переглянули тисячі людей

Відеоролик української версії пісні Dance Monkey Арсена Панекала вже набрав майже двісті тисяч переглядів. Виступ юний вокаліст записав для участі у міжнародному онлайн-фестивалі Creative people fest (м. Київ), а також у районному конкурсі дитячої творчості "Перлинки Полісся".

Про це пише СарниNews.City.

Талант і харизму Арсена відзначили не лише професійне журі, віддавши хлопцеві третє місце, а й власник магазину "Мелодія". Микола Губеня подарував вокалісту сертифікат на 500 гривень. Проте найбільше виступ Арсена Панекала сподобався користувачам Facebook-спільноти. Люди не жаліли "лайків" і зробили понад тисячу репостів.

- Цю пісню я вибрав, бо вона про батьків, а їх дуже люблю і шаную. Але навіть не очікував, що в мене буде стільки переглядів. Я вірю, що це ще не мій головний успіх, це тільки початок, все ще попереду. Хочу стати суперзіркою, і буду йти до кінця доки моя мрія не збудеться, - розповів Арсен СарниNews.City.

Музична керівниця юного співака Людмила Панекало відразу помітила артистизм вихованця. Не зважаючи на те, що він займається вокалом лише рік, вирішила, що хлопець вже готовий до сценічного досвіду. Тому відзняли відео та подали заявки на конкурси. А заодно й розмістили в соцмережах. Результатом Арсена наставниця пишається.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: