Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

ВЕТЕРАНУ - КЛЮЧІ ВІД АВТОМОБІЛЯ

У святковому заході взяли участь голова обласної ради Юрій Кічатий, заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, керівники Рівненського району, представники Збройних Сил України. У госпіталі, де щосезону лікуються та оздоровлюються майже 250 колишніх фронтовиків та дітей війни,  а щороку - майже 5 тисяч, сивочолі ветерани та їхні гості привітали одне одного з Днем Перемоги, помолилися за загиблих, померлих і нині сущих українців. А представники обласної  та районної влади вручили пацієнтам  сучасного лікувального закладу грошові винагороди.

 

 Натомість мешканець Квасилова,  інвалід війни Іван Каплявка, котрий  партизанив на території колишньої Чехословаччини, отримав ключі від новенького легкового автомобіля. На святі звучали військові мелодії тих часів у виконанні місцевих юних духовиків, а артисти обласної філармонії  подарували ветеранам  низку пісень їхньої нелегкої молодості.

 

– Влада й надалі все робитиме для того, аби госпіталь розвивався, а ветерани війни почувалися тут найбільш комфортно, - зазначив голова облради Юрій Кічатий під час урочистостей. Він також запевнив, що з часом лікувально-оздоровчий заклад обласного підпорядкування стане місцем лікування та оздоровлення  для ветеранів праці. Принаймні, за його словами, депутати обласної ради хочуть збільшувати фінансування  на утримання та зміцненя бази обласного госпіталю ветеранів Великої Вітчизняної війни.

 

• Назар Тарасюк

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: