Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Верес" представив членів Наглядової ради

Рівненський "Верес" представив членів Наглядової ради акціонерного товариства, до якої увійшли сім представників акціонерів та незалежних представників. 

Наразі у ПАТ "Рівненський народний клуб Верес" є два акціонери ГС "Народний клуб "Верес" та Іван Надєїн.

Після завершення продажу основної емісії акцій на 50 мільйонів гривень (розрахованої на рік) буде сформована нова Наглядова рада, яка представлятиме акціонерів, котрі володітимуть 5% і більше акцій.

Отже, до складу Наглядової ради увійшли: Іван Надєїн, Андрій Біланчук, Юрій Фалко, Мар'ян Года, Павло Єрмілов, Валентин Ляхов та Ірина Теслюк. 

 

НАГЛЯДОВА РАДА Представляємо членів наглядової ради ПАТ "Рівненський народний клуб "Верес", до якої увійшли семеро предстаників акціонерів та незалежних представників. На цьому етапі в публічного акціонерного товариства є два акціонера: ГС "Народний клуб "Верес" та Іван Надєїн. Після завершення продажу основної емісії акцій на 50 мільйонів гривень (розрахованої на рік) буде сформована нова Наглядова рада, які представлятимуть акціонерів, котрі володітимуть 5% і більше акцій. Нині ж склад Наглядової ради має сім членів: Іван НАДЄЇН, Андрій БІЛАНЧУК, Юрій ФАЛКО, Мар'ян ГОДА, Павло ЄРМІЛОВ, Валентин ЛЯХОВ та Ірина ТЕСЛЮК. Більше інформації про членів наглядової ради можете знайти на офіційному каналі клубу в "Телеграмі": https://t.me/veresclub

Posted by Народний Клуб "Верес" Рівне on Thursday, April 2, 2020

.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: