Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Верес" офіційно представив новачків команди

Рівненський "Верес" представив своїх новачків. Нагадаємо, влітку гравцями рівнян стали Віталій Дахновський, Геннадій Пасіч, Михайло Сергійчук, Роман Мірошник, Микита Полюлях, Віталій Тимофієнко, Роберт Гегедош і Артем Данилюк.

Нагадаємо, на сезон команда заявила 23 футболістів. Окрім цього, як розповів президент клубу Іван Надєїн, можливе ще підсилення команди - наразі ще ведуться перемовини з потенційними новачками. 

- Якщо ви бачили останню гру, то могли помітити, що вже є підсилення. І тренерський штаб провів якісну роботу, - сказав Надєїн. 

Стосовно завдань на сезон, то керівництво клубу зазначає, що поки що є задачі на перспективу - впродовж двох років в УПЛ. 

- У нас конкретної цілі зайняти якесь місце немає. У нас - задача перемагати у кожному матчі, і за два роки ми маємо вийти в УПЛ. Якщо вийдемо в цьому році, будемо готувати заявку на атестацію і будемо думати, як нам виконати умови атестації. Якщо команда нормально зайде в сезон і будуть результати, тоді будемо дивитися конкретніше та ставити питання - де нам грати. Стратегічна наша задача - вийти в елітну українського футболу, - зазначив Надєїн. 

Також у команді також працюють над тим, аби вже в наступному матчі із "Прикарпаттям" на стадіон у Млинові допустили ччастину глядачів. 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: