Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Велике будівництво Північної об’їзної дороги міста Рівне триває і вдень, і вночі

Потужна спецтехніка цілодобово працює на будівництві Північної об’їзної міста Рівне. Усе для того, аби якнайшвидше закінчити роботи на І-ій технічній категорії автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне.

Так, нова магістраль дозволить звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22. Новий автошлях також сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку Рівного як важливого транспортного вузла. Автодорогу зводять у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Як розповідають у Службі автодоріг у Рівненській області, наразі ведуться роботи на 2 смугах на лівому проїзді. Будівельники вже влаштували 4,2 км основи та нижнього шару. У планах до кінця року повністю закрити середнім шаром всю ділянку і відкрити рух транспорту.

Нагадаємо, цьогоріч на Рівненщині буде відремонтовано рекордну кількість державних автошляхів – 116,8 км, що найбільше, ніж загалом за останні три роки.

 
Відновлюємо трасу Н-22 на під’їзді до Рівного

????Відновлюємо трасу Н-22 на під’їзді до Рівного ????За амбітним планом Укравтодору на Рівненщині у цьому році буде відремонтовано 116,8 км доріг. Серед ключових об’єктів регіону – автошлях Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне. Працюємо на I технічній категорії. ???? Після коригування проєктно-кошторисної документації на ділянці, протяжністю 6 кілометрів, відновлено ремонт. Рухаючись на зустріч один одному працює генпідрядник та субпідрядні організації. Наразі ведуться роботи на 2 смугах на лівому проїзді. ????Що вже готово: ?Влаштували 4,2 км основи; ?Встелили нижній шар на 4,1 км; ?На 2,5 км готовий середній шар. ?Демонтували лінію освітлення та лінію контактної мережі тролейбуса, автопавільйони. ?Влаштували водоперепускну трубу. ????У планах до кінця року – повністю закрити середнім шаром всю ділянку і відкрити рух транспорту.

Posted by Укравтодор on Wednesday, December 2, 2020

Рівненська ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: