Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В Здолбунівській міській бібліотеці відкрилась виставка-історія «Невмируща воля української нації» присвячена Дню захисника України

14 жовтня в Україні відзначаються — День захисника України, День українського козацтва, День створення Української Повстанської Армії.

Повідомляють Вісті Рівненщини за інформаціє Здолбунівська РДА

У день Покрови Пресвятої Богородиці ми згадуємо українських воїнів усіх часів, пишаємося їхньою силою, мужністю, жертовністю, вшановуємо тих, хто захищав і захищає свободу і незалежність нашої Батьківщини

Ми вклоняємося славетним козакам, героям Крут, українцям, які боролися проти нацизму під час Другої Світової війни, героям Революції Гідності, учасникам АТО.

Історія України… Це постійна боротьба за утвердження народності й нації, розбудови соборної незалежної демократичної держави.

Але сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини.

З нагоди свята в Здолбунівській міській бібліотеці діє виставка-історія «Невмируща воля української нації»., яка містить книги, які розповідають про захисників рідної землі , від козацтва до сьогодення. Ознайомитись з цікавими матеріалами можна з 11 по 15 жовтня.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: