Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В протипухлинному центрі хочуть покращити харчування

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Геннадія Шевченка за участі першого заступника голови облради Сергія Свисталюка та заступника голови ради Олексія Бучинського.

На ньому депутати розглянули звернення комунального підприємства «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради щодо виділення 300 тис. грн. з обласного бюджету. Ці кошти хочуть спрямувати на покращення харчування пацієнтів центру. Одноголосно члени комісії підтримали звернення та рекомендували обласній державній адміністрації передбачити потрібну суму в проекті рішення «Про внесення змін до обласного бюджету Рівненської області на 2019 рік».

Крім того, ході засідання члени комісії погодили та рекомендували винести на розгляд сесії проекти рішень щодо реорганізації комунальних закладів «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер».

На чергову сесію депутати рекомендували винести також питання про контракт з директором комунального закладу «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» Рівненської обласної ради. Нагадаємо, що це питання розглядали на минулому пленарному засіданні, проте, кандидат на посаду не набрав достатньої кількості голосів депутатського корпусу.

##Рівненщина #протипухлинний центр #депутати #покращення #бюджет #кошти #харчування 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: